Môj príbeh


Hoci som vyštudovaná ekonómka, vždy ma priťahovala psychológia, psychika človeka, vzťahy medzi ľuďmi, ich správanie a hlavne pohnútky ich správania.

Život ma zavial iným smerom, do oblasti medzinárodnej dopravy a tvrdého biznisu, čo vôbec nebolo v súlade s mojim naturelom, ale tento dlhší úsek života mal pre mňa svoj význam a mohla som tam pozorovať a analyzovať správanie ľudí v rôznych situáciach, čo ma veľmi zaujímalo.

Sama som si niekoľkokrát prechádzala ťažkými životnými situáciami a analyzovala som svoju psychiku.

Zažila som stavy, keď je človek psychicky na dne a má pocit, že neexistuje východisko, nikto mu nerozumie a na všetko je sám.

Viem na základe mojich životných skúseností pochopiť, čo iní ľudia prežívajú a že ak chcú, vedia nájsť v sebe vnútornú silu zdolať prekážky a ísť správnou cestou vpred.

Jedného dňa som náhodou, /aj keď náhody neexistujú/, narazila na numerológiu a začala som intenzívne štúdium tejto vedy. Od začiatku ma fascinovala a dávala mi odpovede na množstvo mojich otázok. Neskôr sa pridala karmalógia a astrológia, pretože všetko so všetkým súvisí a chcela som mať čo najviac informácií.

Konečne som pochopila, prečo ľudia odlišne premýšlajú, odlišne reagujú, prečo si nerozumejú a rozdielne vnímajú život a prečo im partnerské vzťahy nefungujú.

Som vďačná za to, že ma numerológia obohatila a že mi pomáha sa lepšie orientovať v živote. Vďaka nej a mojim životným skúsenostiam môžem pomôcť iným ľuďom orientovať sa v ich životoch a aj objasniť, prečo sa im deje to, čo sa im deje.