Numerológia


Je to prastará veda a za "otca" numerológie sa považuje Pythagoras, známy filozof a matematik, ktorý učil numerológiu na svojich školách. 

Veril, že čísla sú posvätné a že každé číslo má svoj význam.

Numerológia pracuje s číslami od 1 - 9, pričom každé číslo vyššie ako 9 sa dá zredukovať opäť na jednociferné. Napr. čísla 1, 10, 19 vieme zredukovať na číslo 1, ale každé z nich má nejakú pridanú hodnotu. Má svoju osobitosť, energiu, ktorá sa stále vyvíja a má tiež svoju fyzickú, mentálnu, emocionálnu a spirituálnu dimenziu.

Čísla nám veľmi veľa napovedajú, pomáhajú spoznať samých seba, svoj život a pochopiť druhých.

Dátum narodenia ukazuje naše kvality, potenciál, naše slabiny, karmické úlohy, náš životný cieľ a cestu, akou sa k tomu cieľu dostaneme.

Dá sa zistiť, či je niekto racionálny alebo emocionálny, či je ambiciózny a viac zameraný na kariéru alebo sa viac orientuje na rodinný život, aká je možnosť profesného uplatnenia a v partnerských vzťahoch , či sa k sebe partneri hodia, atď... 

Čísla vieme využiť v praktickom živote, napr. keď chceme nájsť vhodný dátum svadby, založiť firmu, kúpiť nehnuteľnosť alebo sa presťahovať, či riešiť vzťahy alebo zvoliť správne meno pre dieťa, lebo aj meno sa dá číselne premeniť a má svoj význam.

V praxi sa dosť využívajú ročné vibrácie, čo znamená, že od narodenín začína každému plynúť jeho konkrétna ročná vibrácia a trvá do jeho nasledujúcich narodenín a tá je pod vplyvom nejakej energie. Vždy prináša nejaké úlohy a možnosti a je dobré o nich vedieť, pretože niekto napr. túži po partnerovi a nevie, že nie je ešte správny čas alebo niekto môže chcieť vhodnejšiu prácu, ale nedarí sa.

Príklad:

Adam je narodený 2. 4. 1973.

Dňom svojich narodenín 2. 4. vstúpil v roku 2020 do ročnej vibrácie 1 a otvára sa mu nová životná etapa.

spočíta sa: deň + mesiac + aktuálny rok, pokiaľ už v prebiehajúcom roku mal narodeniny

t.j.: 2 + 4 + 2 + 0 + 2 + 0 = 10, čo sa zredukuje na číslo 1

Ročná vibrácia 1 trvá až do ďalších narodenín do roku 2021 a prináša mu nové príležitosti, nové začiatky, možnosť novej práce, nových priateľov a tiež viac samostatnosti a presadzovania seba samého.

Zaujíma Vás, čo Vám prináša Vaša aktuálna ročná vibrácia a ako ju môžete využiť vo svoj prospech?

       Rada Vám odpoviem a poradím.

 Zuzana