Referencie


Majka

Chcem sa podeliť o skúsenosť. Keď mi bolo ťažko, bola som si u Zuzky ako sa vraví po radu. Vďaka číslam, ktoré neklamú" sa mi podarilo možno niektoré veci pochopiť a prijať. Ale pre mňa bol dôležitý aj Zuzkin empatický prístup. Vedela vysvetliť aj ťažké a komplikované veci tak, aby neublížila, ale ozrejmila. Ďakujem za všetko, držím palce v ďalšej práci a veľa spokojných klientov.

Bohuš

Moja životná situácia a nečakané problémy v roku 2015 ma doviedli k doposiaľ nepoznanému, k návšteve numerologičky. Náhoda zariadila, že som navštívil práve pani Zuzku a bol som prekvapený ako nás resp. naše životy ovplyvňujú čísla! Čo všetko sa z nich dá vyčítať, čo všetko prezrádzajú, ako nám aj pomáhajú. Môžem s odstupom času konštatovať, že informácie od Zuzany mi pomohli a mnohé veci sa priam odohrali smerom a spôsobom ako čísla predurčovali... Musím resp. chcem vysloviť poďakovanie a tiež priznávam, že aj keď momentálne neriešim nič zásadne, moja zvedavosť a aj skúsenosť sa postarali o to, že pani Zuzanu z času na čas navštevujem. 

Danka

Chcela by som sa podeliť o moju pozitívnu skúsenoť s pani Zuzkou. Narodili sa mi dvojičky a od Zuzky som chcela vedieť akú budú mať povahu a aké im dať krstné mená. Zuzka mi povedala hneď po narodení, že budú veľmi akčné a plné energie. Už v pôrodnici som vybrala deťom mená. Pani Zuzka mi ich neodporúčala, vraj tieto mená podobria ich neskrotnú povahu. Vo všetkom mala pravdu a vidím, že som mala dať na jej radu. Od narodenia sú deti aktívne, náročné a teraz v piatich rokoch si s nimi nevieme poradiť.

Veľmi odporúčam pani Zuzku, každé slovo, čo povedala sa vyplnilo.

Mária

Pani Zuzanu som oslovila viackrát v súvislosti s komplikovaným vzťahom, ktorý som prežívala a riešila. Mala som veľa otázok a chcela som, aby mi poradila ako ďalej, ako sa zachovať, ako sa správať... A musím povedať, že presne vždy vystihla všetko, čo sa dialo a vedela mi vysvetliť, prečo sa veci dejú a ako ich riešiť tak, aby mi to čo najmenej ublížilo. Taktiež som si dala vypracovať "numerku" na základe môjho dátumu narodenia. Jej výklad bol veľmi zrozumiteľný, podrobný a hlavne sa snažila nasmerovať ma tou správnou životnou cestou. Určíte odporúčam každému aby to skúsil a obrátil sa na tuto milú osôbku s príjemným hlasom, ktorá ma v tejto oblasti nekonečne veľa vedomosti a snaží sa pomôcť každému, kto sa na ňu obráti s nejakým problémom. 

Petronela

Dobrý večer prajem, pani Zuzka,

touto cestou by som sa Vám rada poďakovala za numerológiu, ktorú ste mi vypracovali. S nadšením som čítala každé slovo číselnej symboliky takpovediac, šitú na mieru mojich povahových čŕt, a s úprimnosťou môžem skonštatovať, že opis je neuveriteľné pravdivý a presný. Poznatky o vplyve planét na osobnosť človeka, plus ďalších zaujímavosti ma skutočne nadchli, niektoré menej, no viem, na čom je potrebné zapracovať... Preto, vrelo odporúčam kontakt na Vás komukoľvek, kto bude mať o tieto služby záujem.

Prajem Vám veľa energie pre všetky duše, ktoré k Vám zavítajú. 

Alexandra

Dobrý deň,

u pani Zuzky som bola viackrát na výpočte numerológie. Z mojej strany maximálna spokojnosť. Výpočty robí naozaj profesionálnym a presným spôsobom. Je veľmi milá a empatická, jednoznačne ju odporúčam každému.

Spokojná klientka Alexandra   

V prípade záujmu napíšte svoju skúsenosť: